Календар

Будівництво летовища у Дніпрі затягується

Твій регіон
1 хв на читання

Державне підприємство "Фінансування інфраструктурних проєктів" не змогло обрати компанію, яка розроблятиме документацію та кошторис на аеропорт. Усе – через скасування тендера. Таке рішення прийняв Антимонопольний комітет після розгляду скарги ТОВ "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН", що мала намір взяти участь у закупівлі.

https://youtu.be/tBWdJ-84M28

Товариство знайшло в документації замовника порушення законодавства. А саме — вимогу мати успішний досвід виконання ідентичних робіт. Ця умова, на думку компанії, обмежувала конкуренцію.

Там заявляли: "В Україні лише дві компанії відповідають даним критеріям. Причому проти однієї з них відкрита значна кількість виконавчих проваджень, які знаходяться у стадії примусового виконання".

У відповідь Державне підприємство виправдовувалося: перед торгами зверталося до потенційних учасників закупівлі та просило їх підтвердити досвід та виконання аналогічних робіт в повному обсязі. Позитивну відповідь дали три компанії – ТОВ "Київаеропроект", ТОВ "Прогрестех-Україна" та Інститут Укрдорпроект.

На думку Антимонопольного комітету, Державне підприємство "Фінансування інфраструктурних проєктів" не обґрунтувало свої вимоги щодо досвіду. А отже, умови закупівлі є дискримінаційними.

23 серпня АМКУ зобов’язав ДП "Фінансування інфраструктурних проєктів" внести зміни до тендерної документації та усунути порушення. А ввечері 4 вересня на сайті Prozorro з’явилося повідомлення про скасування тендера.

Читайте також: Тендер на проєкт реконструкції аеропорту в Дніпрі призупинено

Більше новин, що стосуються подій у регіоні, шукайте в розділі Твій регіон.

Інші новини

Показати всі
1 хв на читання

Один з радників начальника поліції Дніпропетровщини затриманий на хабарі

2 хв на читання

Велосипедисти з декількох регіонів України змагалися у дніпровському парку «Зелений гай»

1 хв на читання

Криворізькі нацгвардійці вчилися відбивати повітряну атаку

1 хв на читання

Кримінальні провадження проти Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова закрили за терміном давності

Показати всі

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися