Календар

Голові Дніпропетровської облради готуються оголосити недовіру

Твій регіонПолітика
1 хв на читання

Питання про звільнення Гліба Пригунова депутати мають розглянути 8 листопада 2019 року. Про це йдеться у проєкті-розпорядженні щодо скликання дев`ятнадцятої сесії, оприлюдненому на сайті Дніпропетровської облради.

“Враховуючи звернення депутатів Дніпропетровської обласної ради VII скликання від 30 жовтня 2019 року ,”Про оголошення недовіри голові Дніпропетровської обласної ради VII скликання Пригунову Глібу Олександровичу та скликання сесії”, дев’ятнадцята сесія Дніпропетровської обласної ради VII скликання відбудеться 08 листопада 2019 року”, - йдеться у повідомленні.

Також на сесії мають обрати нового голову облради, його першого заступника та заступника. Внести зміни щодо складу постійних комісій Дніпропетровської обласної ради, штатної чисельності та структури виконавчого апарату.

Тим часом Гліб Пригунов перебуває у Страсбурзі на сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Європи. Замість нього обов’язки голови облради виконує перший заступник Святослав Олійник, який і підписав вищезазначене розпорядження. 

Нагадаємо, Гліб Пригунов був обраний головою Дніпропетровської облради у грудні 2015 року. Раніше, у жовтні того ж року, він був обраний депутатом облради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. 

Більше новин, що стосуються подій у регіоні, шукайте в розділі Твій регіон.

Більше новин, що стосуються політичних подій у регіоні та в Україні, шукайте в розділі Політика.

Інші новини

Показати всі
1 хв на читання

Один з радників начальника поліції Дніпропетровщини затриманий на хабарі

2 хв на читання

Велосипедисти з декількох регіонів України змагалися у дніпровському парку «Зелений гай»

1 хв на читання

Криворізькі нацгвардійці вчилися відбивати повітряну атаку

1 хв на читання

Кримінальні провадження проти Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова закрили за терміном давності

Показати всі

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися