D1 News > Новини > Твій регіон > Коноплянка дебютував за “Шахтар”

Коноплянка дебютував за “Шахтар”

Новини
5 Вересня 2019, 18:24

5 вересня Євген Коноплянка дебютував за “Шахтар”, вийшовши у стартовому складі товариського матчу проти ковалівського “Колоса”. На гру футболіста відпустив головний тренер збірної Андрій Шевченко.

КоноплянкаЗа словами керманича, це було потрібно для того, щоб Коноплянка отримав ігрову практику перед матчами національної команди. Адже новачок “гірників” пропустив літні збори збірної, поки шукав собі новий клуб. Гра з “Колосом” відбулася у Києві. Коноплянка провів на полі один тайм.

А в перерві тренер “Шахтаря”, португалець Луїш Каштру, замінив Євгена на 16-річного Олега Очеретька. Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1. Обидва голи були забиті в другій половині зустрічі.

Опубліковано: 05 Вересень, 18:24