D1 News > Лінія захисту > Міська рада Дніпра попри мільйони на піар лишається закритою для журналістів та активістів

Міська рада Дніпра попри мільйони на піар лишається закритою для журналістів та активістів

Лінія захисту
8 Жовтня 2019, 17:39

Під час прямого ефіру «Лінії захисту» на телеканалі D1 обговорили доцільність  витрат у розмірі майже 87 млн. грн. за три роки на піар діяльності міської ради.

Обговорюючи існування міської програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності ДМР, її виконавчих органів та комунальних підприємств, у студії дійшли висновку, що насправді міська рада досить закрита від журналістів та активістів. Це демонструє постійна затримка з відповідями на офіційні запити та наданням коментарів. Особливо на «небажану» тему.

«Банально: знайти якесь рішення міської ради, доведеться добре його пошукати на сайті. Аби знайти якісь статті виділення грошей, також доведеться добре їх пошукати на сайті. Якби мета була висвітлити діяльність, а не самопіаритися, потрібно просто бути більш публічним, і все само собою піде, – говорить засновник системи аналітики та моніторингу Clarity Project Ярослав Гарагуц.

«Навіть співпраця з громадянами, активістами, коли ми подаємо запит, то можна чекати і по три, і чотири місяці відповідь. Протягом цього часу постійні відписки. Жодної конкретної інформації, і коли ми вже починаємо тиснути, ходити, викликати поліцію, тоді тільки отримаємо відповідь, яка через чотири місяці вже може бути не актуальна для нас», – додає активістка ГО «САМ» Дарина Твердохліб.

А ось депутат Дніпровської міської ради Дмитро Хозін вважає, що програма висвітлення діяльності міськради взагалі не потрібна.

«До 2016го року програми не існувало і я пам’ятаю новини про Івана Куліченка, про Бориса Філатова. В принципі така програма взагалі не потрібна, – зауважує депутат. – Тут є інше питання, ми всі пам’ятаємо сюжети розслідувачів національного рівня, які приходили і чергували там під кабінетом Філатова, чекаючи його по кілька тижнів, щоб він хоч слово їм сказав. А він мовчав. Тобто вони хотіли висвітлити цю діяльність, але не могли його знайти. Тому потрібно просто не переховуватися.»

Цікаво, що програми з подібним фінансуванням немає ні в Харкові, ані у Львові, ані в Одесі.

 

Опубліковано: 08 Жовтень, 17:39
Канал D1
 • Календарь

  Жовтень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Вер    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031