D1 News > Новини > Твій регіон > Мирослав Маринович презентував у Дніпрі свою книгу

Мирослав Маринович презентував у Дніпрі свою книгу

Новини
12 Липня 2019, 16:27

Книга присвячену Андрею Шептицькому, точніше його поглядам щодо розвитку бізнесу. Читачі вподобали публіцистичну роботу відомого релігієзнавця, правозахисника, дисидента та письменника. За два місяці після виходу першого накладу, видали вже другий.

Мирослав Маринович — онук священника. Через це його завжди цікавила релігія. Вивчаючи роботи митрополита греко-римської церкви Андрея Шептицького, побачив для себе дещо несподіване.

“Там ідеї, які дуже актуальні, які дуже сучасні. Це сучасний принцип “win-win”, або позитивної суми”, – розповідає Мирослав Маринович.

Автор каже, його приголомшило, наскільки актуальні ідеї сторічної давнини. Тоді, за його словами, і вирішив донести їх до своїх сучасників. Доповнив думки Шептицького своїми роз’яснювальними коментарями і видав книжку.

“Це якраз і є це поєднання. З одного боку літератури про бізнес, з іншого боку літератури про видатних українців. І також не варто забувати про постать самого автора”, – пояснює секрет успіху книги представник видавництва Богдан Кулик.

На презентацію зібралося кілька десятків слухачів. Один з них Анатолій — вчений-біолог на пенсії. Колись, розповідає про себе чоловік, був комуністом та атеїстом. Тільки у 1996 році його охрестили у греко-католицькій церкві. Це стало поштовхом для вивчення української культури та релігії.

“Я з задоволенням прийшов сюди. З надією щось додатково почути, а потім ще й прочитати. А може навіть отримаю автограф від автора”, – ділиться Анатолій Самошкін.

А от шкільного вчителя англійської Дмитра на зустріч привела любов до філософії. За словами чоловіка, роздуми митрополита Шептицького йому імпонують через гуманізм.

“win-win” — це означає, якщо переможеш ти, то переможе й інший. Якщо даси перемогти іншому, то матимеш перемогу й ти. Тобто зробивши добре, фактично отримаєш добро”, — розповів Дмитро Сахно.

Автор вважає, що найкориснішою його книга буде для бізнесменів, але сподівається, що будь-хто знайде для себе в ній щось цікаве.

Читайте також: “Там, де вдома” – у Дніпрі презентували нову книгу

Опубліковано: 12 Липень, 16:27
Канал D1
 • Календарь

  Жовтень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Вер    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031