Меню
У Дніпрі розпочне свою роботу фестиваль вуличного мистецтва

У Дніпрі розпочне свою роботу фестиваль вуличного мистецтва

14 лютого у ТРЦ «Дафі» відбудеться урочисте відкриття єдиного подібного всеукраїнського заходу, що проходить взимку. Про це повідомляють організатори фестивалю на своїй сторінці в соцмережі.

П`ятий ювілейний всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва стартує у Дніпрі. У ньому беруть участь живі статуї, фокусники, міми, жонглери та представники інших жанрів зі всієї України, а також Білорусі. Після урочистого відкриття та представлення всіх учасників артисти влаштують парад-але в галереях торгово-розважального центру. До речі, в кожного — своє власне шоу. І кожного можна заохочувати за допомогою традиційного капелюха.

«Протягом місяця, з 14 лютого по 8 березня, щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі учасники фестивалю будуть виступати у ТРЦ «Дафі», щоб завоювати прихильність публіки та високі оцінки журі. Оцінки виставляються у двох номінаціях: «динамічні жанри» та «статичні жанри». Призовий фонд фестивалю складає 80 000 гривень, де премія за I місце у кожній номінації — 25 000, за II місце — 10 000 та за III — 5 000 гривень», — йдеться у дописі організаторів.

Визначатимуть і володаря Призу глядацьких симпатій. Це мають зробити глядачі на офіційній сторінці фестивалю в соцмережі. Переможе той з артистів, хто отримає найбільше вподобайок.

Відкриття фестивалю відбудеться 14 лютого, о 17.00, на другому поверсі ТРЦ «Дафі».

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися