Меню
У Дніпрі магазин, де продавали алкоголь неповнолітнім, заклали бетонними блоками

У Дніпрі магазин, де продавали алкоголь неповнолітнім, заклали бетонними блоками

Ще 12 лютого інспекція з питань благоустрою здійснила перевірку звернення про повне ігнорування правил торгівлі так званою наливайкою «Градус», що знаходиться на вулиці Титова, 8. Мешканці скаржилися на те, що там здійснювався продаж алкоголю цілодобово, в тому числі і неповнолітнім.

«Під час рейду був виявлений факт, коли продавчиня, не спитавши документів, продала алкоголь неповнолітньому. Це серйозне порушення, штраф – від 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами», – розповів начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Інспектори зафіксували факт продажу алкоголю на боді-камеру. Неповнолітній покупець написав пояснення і після цього викликали оперативну групу.

Вже на ранок 13 лютого на вході до вказаного магазину лежали три бетонних блоки. Очевидно, що таким чином продаж алкоголю 24/7 припинили. 

Нагадаємо, законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Продавець зобов’язаний затребувати у покупця паспорт або інші документи, які підтверджують вік.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися