Меню
Ветерани АТО безкоштовно проїхалися у маршрутці з кінцевої до кінцевої

Ветерани АТО безкоштовно проїхалися у маршрутці з кінцевої до кінцевої

Зо два десятки ветеранів АТО та ООС сідають на кінцевій 136-тої маршрутки та їдуть до іншої кінцевої. Безоплатно та зайнявши всі місця в автобусі. У такий спосіб, кажуть, хочуть нагадати про право всіх учасників бойових дій на пільговий проїзд.

Приводом став відеозапис, який шириться соціальною мережею. На ньому, розповідають, водій 136-тої маршрутки відмовляється безкоштовно везти ветерана.

«На те, що він показав своє посвідчення, він наткнувся на хамську відповідь з боку водія. Тобто там «чого я повинен тебе пускати, хто тебе туди відправляв, і таке інше», - розповідає ветеран АТО, засновник ГО «Ветерани ОЗСП «АЗОВ» Дніпропетровської області» Андрій Латюк.

Щоправда, зізнаються учасники акції, сам ветеран до них не звертався. 

«Але в нас є таке розуміння один за всіх і всі за одного, це наш побратим», -  каже Андрій.

Водій цього ж маршруту за колегу не вступається та каже, зазвичай ніхто не відмовляє пільговикам у проїзді, хоч ситуації бувають різні. 

«У мене заходив АТОшник з рюкзаком Glovo… А я кажу, добре влаштувалися - і бізнес, і безкоштовно проїхатися. Але я спокійно, по-доброму», - каже водій ПВСП СТО «Карлссон» Володимир Гладуш.

Директор підприємства-перевізника, галасу навколо відео не розуміє. Додає, зі скаргою ніхто не звертався. 

«Водієві я задав питання. Той сказав, що запитав у людини посвідчення. Пільговик відповів, мовляв, мене всі знають в обличчя, водій каже - я вас не знаю. Пішли обурення, я так зрозумів, мовляв якого ти причепився до людини, він інвалід, що по ньому не видно, і пішло-поїхало», - розповів телефоном директор ПВСП СТО «Карлссон» Віктор Бєвзюк.

Наразі, каже директор, в ситуації намагаються розібратися. І якщо водій виявиться винним — буде покараний. Він запевняє, співробітники підприємства знають, що за всі пільгові категорії перевізник отримує щомісяця компенсацію з міського бюджета, а тому нікому не відмовляють. 

 У міськраді також намагаються розібратись в ситуації. Проте поки не встановили навіть особу ветерана, який, нібито, постраждав. Тож, нічого конкретного вдіяти не можуть.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися