Меню
Дніпровські зооволонтерки рятують від голоду собак на Зеленому острові

Дніпровські зооволонтерки рятують від голоду собак на Зеленому острові

Двоє здичавілих псів мешкають на безлюдному Зеленому острові посеред Дніпра з осені минулого року. Як припускають волонтерки, які опікуються собаками, у такий жорстокий спосіб їхні колишні господарі позбулися чотирилапих. Про це йдеться у дописі притулку для тварин «Друг» на його сторінці в соцмережі.

Увесь цей час зоозахисниці декілька разів на тиждень відвідували острів та годували собак. Спроби відловити та забрати до притулку, на жаль, кожного разу були марними — пси здичавіли та не наближалися до людей. А весь останній тиждень через негоду волонтерки не могли потрапити на острів. На річці в деяких місцях став лід, на гумовому човнику ніяк не підібратися. Та й це не зупинило відважних жінок, які знайшли металевий човен та попливли на острів, незважаючи на мороз і хуртовину. 

Як повідомляють зоозахисниці, собак вони не побачили, але свіжі сліди на снігу є, тобто тварини живі. «Рятувальниці» залишили своїм підопічним сухий корм і кашу на кілька днів. Вони сподіваються, що комунальники все ж таки допоможуть їм забрати собак з острова.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися