Меню
На Дніпропетровщині через підпільні АЗС продавали скраплений газ, призначений для населення

На Дніпропетровщині через підпільні АЗС продавали скраплений газ, призначений для населення

З метою отримання скрапленого газу для потреб населення через спеціалізовані аукціони група осіб створила комерційну структуру. До органів місцевого самоврядування підозрювані подавали підроблені списки звернень громадян не газифікованих районів Дніпропетровської, Запорізької та Миколаївської областей про потреби газу, які, начебто, звернулися до їх товариства. Скраплений газ, придбаний за ціною для потреб населення, вони продавали через мережу підпільних АЗС, але вже за ринковими цінами. 

Про таку зухвалу оборудку, яка завдала державі збитків на десятки мільйонів гривень, повідомили у пресслужбі ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області. 

Аби приховати свою злочинну діяльність, частину коштів підозрювані вносили на рахунки комерційної структури, котрі, нібито, були отримані від споживачів. Натомість, ці споживачі,мешканці не газифікованих районів трьох областей,взагалі не отримували скраплений газ для свої побутових потреб.

За рішенням суду проведено обшуки за місцями мешкання фігурантів та осіб, що також можуть бути причетні до злочинної діяльності, а також в офісах комерційних структур та за місцем реалізації скрапленого газу. Вилучено підроблені звіти з реалізації скрапленого газу, «чорнові» записи, 15 тисяч доларів США та 80 тисяч гривень, незареєстровану зброю, гранату, та спеціалізовані автомобілі для перевезення скрапленого газу.  

Шістьом посадовим особам комерційної структури було повідомлено про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України –ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах,організованою групою).

Наразі прокуратура Дніпропетровської області звернулась до суду з відповідним клопотанням про обрання підозрюваним запобіжних заходів та накладення арешту на їх майно.

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися