Меню
Репетитори, інтернет-квести та уроки: як дніпровські абітурієнти готуються до ЗНО

Репетитори, інтернет-квести та уроки: як дніпровські абітурієнти готуються до ЗНО

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триває. У цей час абітурієнти посилено готуються до тестування. Ми спробували розібратися, до яких методик вдаються вчителі та учні, аби успішно здати екзамени.

Цьогоріч процедуру оцінювання доведеться пройти не тільки тим, хто збирається вступити до вишу, а й студентам другого курсу коледжів. Для них підготовчі курси організовують безпосередньо в навчальному закладі. 

Учні 11-х класів готуються просто на уроках. Програма розрахована таким чином, що, починаючи з 10-го класу, у школі повторюють весь пройдений матеріал з української мови. Літературу ж вивчають, виходячи з питань тестування попередніх років. 

«Зараз дітям потрібно запам’ятати автора твору, псевдонім, якщо він є, кому присвячено твір, які проблеми порушено у творі, імена всіх героїв», — розповіла вчителька української мови та літератури Любов Соколюк.

Вчителі запевняють, якщо уважно виконувати всі шкільні завдання — успіх на ЗНО забезпечений. Також вони пропонують дітям проходити пробні тести в інтернеті, аби оцінити рівень своїх знань та побачити свої слабкі сторони.

Якщо все ж таки занять у школі недостатньо, абітурієнти вдаються до допомоги репетиторів. Індивідуальний підхід інколи дуже потрібен учням, стверджує репетиторка Ольга Непочатих. 

«Діти повинні розуміти. Не просто зазубрити: хто написав і що це таке, а розуміти, про що йдеться. І діти тоді набагато краще запам’ятовують»,саме цієї мети завжди намагається досягти Ольга.

Також в інтернеті є безліч проєктів, що допомагають учням готуватися до тестування. Філологиня з Запоріжжя Софія створила власний інтернет-проєкт. Задля підготовки абітурієнтів до ЗНО дівчина регулярно викладає свої відео на кількох популярних інтернет-платформах.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися