Меню
В обладміністрації Дніпра влаштували тренінг для поліцейських громад та співробітників соцслужб

В обладміністрації Дніпра влаштували тренінг для поліцейських громад та співробітників соцслужб

Два дні психологи та юристи розповідали правоохоронцям та соціальним працівникам про те, як розмовляти з проблемними дітьми, попереджати булінг та підліткове хуліганство. Захід організували у ДніпроОДА.

Це перший тренінг, який спільно проводять для поліцейських та соцпрацівників. 

«Якщо працювати тільки з дітьми, ми будемо ефективні десь на 10-14 відсотків. І це може вистрілити тільки через 10-15 років», — розповідає ініціаторка тренінгу Ольга Полякова. 

Всього на заході 60 учасників із різних об'єднаних територіальних громад. Олександр Комісар — дільничний офіцер Ляшківської ОТГ. Там він єдиний правоохоронець, отже, виконує функції аж чотирьох підрозділів. Одна з них — робота з неповнолітніми порушниками.

«У мене на території є школа, в якій навчаються проблемні діти. Деякі з них не розуміють, як вони повинні діяти в школі та за її межами. Хотілося навчитися знайти до них підхід», — каже дільничний.

За словами представників соцслужб, їм на роботі постійно доводиться стикатися з проблемними сім'ями. Візити до них часто стають справжнім випробуванням.

«Наприклад, ми були в одній родині, де люди були психічно хворі. Поводили вони себе досить агресивно, тож ми змушені були закінчити, бо були без представника поліції», — розповідає начальниця служби у справах дітей Васильківської ОТГ Ольга Савченко. 

Тож сподіваються, тренінг допоможе справлятися і з такими ситуаціями. А головне, налагодити взаємодію з дітьми, знайти методику та алгоритми дій, що допоможуть вберегти їх від проблем.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися