Меню
На Дніпропетровщині закрили для руху ділянку Південної об`їзної

На Дніпропетровщині закрили для руху ділянку Південної об`їзної

Через погіршення погодних умов та сильні опади прийнято рішення з 08.30 11 лютого  про закриття руху на ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-04 Південний обхід м. Дніпро протяжністю 18 км для всіх категорій транспорту. Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Наразі на шляхах державного значення працюють понад 100 одиниць снігоприбиральної техніки, але задля безпеки водіїв деякі ділянки тимчасово перекриваються.

У Службі автомобільних доріг закликають обмежити поїздки на великі відстані, а краще - взагалі утриматися від них до закінчення негоди. Це не тільки небезпечно, а й заважає ефективній роботі снігоприбиральної техніки.

Якщо ж ви все ж таки потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі, звертайтеся на Гарячу лінію Служби автомобільних доріг або повідомте свою геолокацію за допомогою Telegram чи Viber. Телефони Гарячої лінії: 095-70-90, (056)744-68-16.

Тим часом, пресслужба ДСНС у Дніпропетровській області повідомляє, що 11 лютого збережуться пориви південного вітру 17-22 м/с, хуртовини, ожеледь, налипання мокрого снігу.

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися