Меню
НАБУ оголосило в розшук екснардепа з Дніпра

НАБУ оголосило в розшук екснардепа з Дніпра

Колишній депутат Верховної Ради від партії “Народний фронт” Денис Дзензерський переховується від органів досудового розслідування. Інформація про це з`явилася в переліку розшукуваних осіб на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ. 

Як йдеться у повідомленні, Дзензерський переховується від слідства з 5 грудня 2019 року, йому висунуто підозру у ч.1 ст.366-1 Кримінального кодексу за декларування неправдивої інформації. 

Ще у лютому 2018 року НАБУ виявила порушення у деклараціях Дзензерського за 2015-2018 роки, в яких він не зазначив, що має невиконані фінансові зобовязання перед банками. Хоча борги ексдепутата сягають майже 5 мільярдів гривень. Бабушкінський та Жовтневий районні суди зобовязали Дзензерського виплатити ці гроші фінустановам, але він цього так і не зробив.Тоді у листопаді 2019 року НАБУ оголосила підозру, після чого боржник просто зник. 

До речі, покарання за декларування неправдивої інформації передбачає штраф від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто, від 42,4 до 51 тисячі гривень.

Денису Дзензерському 41 рік, народився він у Дніпрі, має економічну освіту,займався бізнесом. Народний депутат України 7-го скликання від партії “Батьківщина”, у 2014 пройшов у Раду від “Народного фронту”.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися