Меню
У Кривому Розі за народження трійні даватимуть премію

У Кривому Розі за народження трійні даватимуть премію

У 2020 році 50 тисяч гривень із міського бюджету отримає кожна родина, у якій  одночасно народиться троє або більше дітей. Про це повідомляє пресслужба Криворізької міської ради.

Така соціальна підтримка у місті надаватиметься вперше, право на неї матимуть особи, які на момент народження трьох або більше дітей зареєстровані та проживають на території Кривого Рогу. Це стосується й внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад.

Виплата матеріальної допомоги проводитиметься без урахування сукупного доходу сім’ї одноразово та надаватиметься одному з батьків новонароджених дітей або їх законному представнику за умови спільного проживання з дітьми, якщо їх звернення надійшло не пізніше 12 місяців після народження дітей”, - йдеться в повідомленні міськради.

Звертатися за оформленням допомоги потрібно до районного управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

До речі, за повідомленням департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації, у 2019 році трійні на Дніпропетровщині не народжувалися.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися