Меню
У Дніпрі квитками на виставу можуть слугувати твори Гоголя

У Дніпрі квитками на виставу можуть слугувати твори Гоголя

Безкоштовно подивитися виставу Полтавського академічного театру ляльок “Різдвяна ніч” у рамках фестивалю Dnipro Puppet Fest  зможуть ті, хто прийде з будь-якою книгою класика та відповість на одне питання з його творчості. Про це йдеться у дописі фестивалю на сторінці у соцмережі.

Вистава “Різдвяна ніч” відбудеться 19 січня в рамках 4-го Міжнародного фестивалю Dnipro Puppet Fest. Як повідомляють організатори, “оповідання «Ніч перед Різдвом» М. В. Гоголя, за яким створена вистава, досі не втратило своєї актуальності. За давніми віруваннями, в ніч перед Різдвом прокидається вся нечиста сила, що всіляко намагається зашкодити настанню цього чудового світлого свята. Саме так і сталося в нашій виставі…”

Приємний сюрприз для шанувальників Гоголя: один з 40 безкоштовних квитків отримає той, хто заздалегідь зателефонує за номерами 067-565-93-52, 095-224-41-32. Таким чином, ви отримуєте запрошення на виставу, а 19 січня приходите за 20 хвилин до початку з книжкою письменника, відповідаєте на одне питання з його творчості й потрапляєте до глядацької зали.

Початок вистави о 17.00 у приміщенні концертного залу “Супутник” (вул. Тітова, 18).

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися