Меню
Школа №10 відсудила у комерсантів шмат своєї землі і тепер через суд намагається її узаконити

Школа №10 відсудила у комерсантів шмат своєї землі і тепер через суд намагається її узаконити

Прокуратура Дніпропетровської області і 10 школа, що відсудили земельну ділянку під майстернями, намагаються змусити департамент гуманітарної політики міськради Дніпра оформити її як комунальну власність. Друге засідання у цій справі мало відбутися у Дніпропетровському окружному адміністративному суді 14 січня. Втім, суддя була вимушена перенести засідання на 11 лютого.

Розпочати процес не змогли через те, що міськрада не надала адвокатів. Був присутній лише заступник начальника одного з управлінь департаменту Павло Фролов та його помічниця. Чиновник відмовився від будь-яких коментарів і кілька разів вигукував, що як фізична особа забороняє його знімати на відеокамеру.

Прокурорка відділу ювенальної юстиції прокуратури Дніпропетровської області Єлизавета Мамаєва здивувалася, що міськрада не надала адвоката: “Департаментом гуманітарної політики проводились тендери в минулому році, тобто в них наявний адвокат”. І додала, що чиновники не відповідають на прокурорські запити. Все це вказує на спробу затягнути судовий процес.

Директорка школи №10 ім. І.Манжури Валентина Івлєва говорить, що оформити документи на землю вкрай необхідно, бо без них не дадуть ліцензію. Тим часом Закон України “Про освіту” вимагає, щоб вона була у кожного навчального закладу. Тож поки школа не оформить землю, не матиме законного права на ліцензування.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися