Меню
У Дніпрі презентували історичний путівник по центру міста

У Дніпрі презентували історичний путівник по центру міста

Історія та трансформація самого “серця” міста, тієї його частки, яку, здається, знає кожен. Але знає тільки в сучасному вигляді. Тож видання має на меті донести до городян и гостей Дніпра історію найпривабливіших його об`єктів. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

Путівник має назву “Дніпро історичний. Наш старий ринок” і розповідає про історію  сучасних вулиць: Центральної, Липинського, Грушевського, Короленка, Мономаха, Троїцького майдану і просп. Д. Яворницького з площею Героїв Майдану. Цей великий квадрат облямовував стару торговельну площу. Та окрім торгових рядів, тут була церква, адміністративні установи, навчальні заклади, прибуткові будинки.

«Загалом це видання – кооперація близько 10 авторів, фахівців. Путівник оформлений у зручній формі, він не об’ємний, лаконічний за змістом. Має три блоки – історія, етапи забудови та прогулянки містом. Текстова інформація супроводжується світлинами. Для зручності зображена схема маршруту старим ринком, тобто можна самостійно його прокласти і пройти, - зазначив заступник начальника управління з питань охорони культурної спадщини міської ради, краєзнавець Валентин Старостін.

Наразі надруковано тисячу примірників. Путівники вже є в туристичному інформаційному центрі, їх нададуть музеям, краєзнавцям та гідам. 

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися