Меню
Заварив електрощиток, аби уникнути відключення

Заварив електрощиток, аби уникнути відключення

73-річний мешканець Кривого Рогу заборгував ОСББ за електроенергію та, згадавши навички зварювальника, заварив спільний щиток на сходовій площадці. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила голова правління ОСББ “Січ-17” Віра Поляк.

Інцидент стався у Тернівському районі Кривого Рогу. Літній мешканець, колишній зварювальник, протягом кількох місяців не сплачував внески, що йдуть на оплату комунальних послуг та утримання будинку. На загальних зборах співвласників будинку пенсіонера попередили про відключення електроенергії, не знайшовши інших способів впливу на боржника.

“У зв'язку з тим, що ОСББ знаходиться на самообслуговуванні та самозабезпеченні, не тримає в штаті електрика, то роботи по відключенню боржника планувалися виконуватися підрядником за договором. Але у зв'язку з новорічними святами ці роботи було відтерміновано та перенесено на післясвятковий час”, – пояснила голова правління ОСББ “Січ-17” Віра Поляк.

Та боржник вирішив самостійно заварити електрощитову, аби запобігти відключенню. Сусіди покликали голову правління ОСББ, яка намагалася зупинити пенсіонера. Але той відштовхнув жінку та заварив щиток. Тоді Віра Поляк викликала патрульних, аби ті склали протокол про правопорушення. Електрощитова - спільна та розрахована на три квартири. Поліцейські зафіксували, що свавільні дії пенсіонера можуть мати негативні наслідки в разі позаштатної ситуації. Але “зварювальник” відмовився повертати все, як було. 

Тепер сусіди готують спільний позов до суду.

https://www.facebook.com/100004401704828/videos/1454219908068052/?t=0

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися