Меню
У Синельниковому влаштують екологічний форум

У Синельниковому влаштують екологічний форум

Учні Синельниківської школи “Нуль відходів” підбивають підсумки року та запрошують мешканців взяти участь у Першому екологічному форумі. 

Учні та куратори обіцяють майстер-класи з роздільного збору сміття. Розкажуть, як правильно “читати” упаковку, аби обрати ту, що придатна до переробки, де в місті приймають вторсировину. А також поділяться досвідом співпраці з перевізником та переробником.

Окрім того, організатори хочу підняти питання сортування та переробки відходів на рівні всього міста. Запросили на форум КП “Дніпрокомунтранс”, відділ ЖКГ Синельниківської міської ради та місцеву владу. 

Закликають приєднатися й представників інших шкіл, аби поділитися досвідом сортування та переробки вторсировини для учнів закладу.

“Результатом роботи вбачаємо створення спільної платформи, сподіваюсь, вже на рівні міста, а не школи. Де зможемо отримати нормальний результат- зменшення кількості сміття на вулицях”,- розповіла кураторка школи “Нуль відходів” Юлія Березенська. 

Форум відбудеться 18 грудня 2019 року о 14:00, на базі загальноосвітньої середньої школи №1, м. Синельникове, вул. Музична, 27, каб. 34 (3 поверх). 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися