Меню
На вулиці Севастопольській зробили безшумні трамвайні колії

На вулиці Севастопольській зробили безшумні трамвайні колії

На цій ділянці транспортники поклали нові рейки, які приєднані до полотна пружинним кріпленням німецького виробництва з технічним експлуатаційним ресурсом 15-20 років.  Саме воно і дає максимальне зниження шуму під час руху. 

Як повідомили у Дніпровській міській раді, мешканці вул. Севастопольської постійно скаржились на гучний шум трамваїв, які курсують під їхніми вікнами. Не дивлячись на те, що швидкість транспорту на ділянках біля парку була обмежена до 15-20 км/год, комунальникам частенько доводилось стягувати зношені рейки, щоб уникнути аварійних ситуацій. Причиною гучного руху були зношеність колії та розбиті від багаторічної експлуатації стики. 

“Укладені на цій ділянці нові рейки приєднані до завершення повної реконструкції всієї трамвайної колії, від Нагорки до кільця біля Університету залізничного транспорту, - розповів начальник ремонтно-будівельного управління КП«Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради Ігор Погорєлов. - Залишається замінити ще 250 метрів рейкового полотна на ділянці від зупинки «Медакадемія» у бік повороту на вулицю Чернишевського. Зробити це плануємо вже наступного року, але все залежатиме від того, чи зможе міський бюджет профінансувати ці роботи».

Також у відомстві запевнили, що на початку грудня перейдуть на вулицю Будівельників і, якщо дозволить погода, замінять там ще 200 метрів трамвайної колії. 

Усього за цей рік фахівці ремонтно-будівельного управління КП  «Дніпровський електротранспорт» замінили всі 15 міських виличних переводів трамвайних колій на нові. 

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися