Меню
У районі гуртожитку №2 “Дніпровської політехніки” знову можна буде їздити

У районі гуртожитку №2 “Дніпровської політехніки” знову можна буде їздити

Третього грудня з 4:30 відновлять рух транспорту на пр. Гагаріна та пр. Яворницького. Таке рішення ухвалили на засіданні надзвичайної комісії при Дніпровській міській раді. 

Нагадаємо, у зв’язку з аварійною ситуацією “Дніпровської політехніки” через потрапляння поверхневих вод під фундамент будівлі, гуртожиток почав  просідати. Сталося це під час злив 5-6 жовтня.   

Місцевою владою було прийняте рішення тимчасово виселити студентів та розпочати роботи щодо підсилення будівлі гуртожитку. 

За словами заступника міського голови Дніпра Олександра Шикуленка, роботи проходили в два етапи. Перший – укріплення зовнішніх конструкцій із боку стіни, що виходить на пр. Яворницького. Другий – зміцнення фундаменту в підвалі та на першому поверсі в аварійному квадраті. Роботи здійснювалися із застосуванням металевих каркасів, балок, які підтримують перекриття першого і другого поверхів, а також металевих каркасів для колон першого поверху.

«Проєкт розробила Придніпровська будівельна академія. Роботи зі зміцнення гуртожитку проходили 33 дні, і сьогодні спеціальна комісія академії перевірила будівлю. Проведеними роботами залишилася задоволена. Надзвичайна ситуація ліквідована. Тепер працівники НТУ «Дніпровська політехніка» можуть безпечно продовжувати ремонт», – розповів Олександр Шикуленко.

Після випробувань електротранспорт та маршрутки запрацюють у звичайному режимі, а власники автівок теж зможуть безперешкодно їздити цим кварталом.  

«Зараз проходять підготовчі дії до запуску електротранспорту. Два місяці інфраструктура не використовувалася і необхідно перевірити стан шляхів і контактних мереж», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися