Меню
Безпритульних собак із Дніпра, яких вивезли до Харкова, повернули до рідного міста

Безпритульних собак із Дніпра, яких вивезли до Харкова, повернули до рідного міста

Тварини житимуть на території комунального підприємства Зооконтроль, поки не знайдуть господарів. А утримувати їх буде підприємство, що замовило вилов, - повідомляє міська рада.

Минулого тижня, за інформацією зоозахисників, представники харківського притулку забрали з території Інтерпайпу 25 собак. Згодом з’ясувалось: підприємство перемогло у тендері на вилов та стерилізацію, який проводив металургійний завод.  

Волонтери злякалися, що у сусідній області безхатьків можуть вбити. Тож звернулися по допомогу до міськради. 

Забирати безпритульних собак з Харкова до Дніпра поїхав заступник голови Михайло Лисенко. Тепер, за його словами, хвостатих стерилізують та чіпують у рідному місті.

«Надалі волонтери взяли зобов'язання їх (собак - прим. ред) прилаштувати. Ми самі зі своїми собаками впораємося! Ми завжди стовідсотково влаштовуємо тварин, включаючи агресивних», – заявив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Тим часом, на заводі, що замовив вилов, заявили: інформації про жорстоке поводження із тваринами у харківському притулку не мали. 

«Ми відреагували на інформацію активістів про те, що притулок у Харкові поганий. Нам не байдужа доля цих тварин. Ми - промислова компанія, яка сплачує податки, забезпечує робочі місця, ми добре розуміємося на виробництві. Але ми не є експертами в питанні утримання тварин", - зазначив директор з фінансів та економіки заводу Денис Морозов.

Тепер підприємство утримуватиме собак, поки ті залишатимуться у Зооконтролі.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися