Меню
Мешканці Лівобережжя Дніпра знову мітингували під міськрадою

Мешканці Лівобережжя Дніпра знову мітингували під міськрадою

Вкотре люди прийшли висловити своє невдоволення тим, що опалення в їхніх помешканнях перевели з Придніпровської ТЕС на КП “Теплоенерго”. Окрім того, що тариф нового теплопостачальника значно вищий, через поспіх комунальників у деяких багатоповерхівках не можуть спустити повітря у системі, батареї лишаються холодними. 

Люди кажуть - прийшли вимагати розгляду петиції проти переходу на опалення з Придніпровської ТЕС на Теплоенерго . Вона набрала більше тисячі голосів дніпрян. Це питання просили розглянути позачергово, але більшість депутатів не погодилися і поставили його у різне. Тому людей запросили погрітися до приміщення міськради, та далі холу не пустили. 

Питання про Придніпровську ТЕС викликало найбільше суперечок. Міський  голова Дніпра Борис Філатов та чиновники заявили, що її трубопровід застарілий - експлуатується 35 років. Він в аварійному стані. В результаті депутати не підтримали петицію дніпрян. Більшість проголосувало проти опалення будинків Лівобережжя від теплоелектростанції. Тож “теплий” тариф для всіх містян буде єдиний.

Які питання розглядалися на сесії і які рішення прийняли депутати Дніпровської міськради - дивіться у випуску новин на телеканалі D1.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися