Меню
“Зооконтроль” шукає люблячі руки для своїх підопічних

“Зооконтроль” шукає люблячі руки для своїх підопічних

Мало не щодня сюди потрапляють травмовані, закатовані тварини, або просто так звані “загубленці”. Їм дають прихисток, лікують, стерилізують, щеплять, а потім шукають нові родини.

Нині у Дніпровському КП “Зооконтроль” на власників чекають 8 собак, серед яких є й породисті: хаскі, маламут, такси. Якщо ви все ж таки наважитеся взяти безхатню тварину, попередньо працівники підприємства проведуть так звану співбесіду, аби переконатися, що собака потрапить у надійні руки.

“У розмові з людиною ми розуміємо, як вона ставиться до тварин. Ми питаємо, чи є досвід догляду за собакою: чим слід годувати, у яких умовах потрібно тримати? Інколи люди обирають просто гарного, породистого песика, а потім не можуть дати йому ради. Адже собаки бувають дуже примхливі,- каже Ірина Пономаренко, керівниця відділу реєстрації та прилаштування тварин КП “Зооконтроль”.

Ірина розповідає, спочатку тварину віддають на випробувальний термін. Якщо все добре – собака залишається у нових господарів. При цьому інспектори “Зооконтролю” мають право приїхати у будь-який час і перевірити умови утримання тварини.

“Ми віддаємо тварин під угоду відповідального утримання. Там прописано, яке має бути харчування, побутові умови, графік медичного огляду, якого необхідно чітко дотримуватись, - пояснює Ірина.

Якщо новий господар не додержується умов, тварину вилучають. Щоправда, кажуть у Зооконтролі, за час існування підприємства таке було лише двічі. Натомість, тільки за минулий рік нові домівки отримали 150 тварин.

Якщо ви бажаєте обрати собі чотирилапого друга, звертайтеся за номером телефону до КП “Зооконтроль”: 067-908-89-86 – реєстрація домашніх тварин і прилаштування тих, кого знайшли на вулиці.

 

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися