Меню
Студенти ДНУ влаштували екочелендж

Студенти ДНУ влаштували екочелендж

Першокурсники ДНУ імені Олеся Гончара наводили лад на вулиці та сортували сміття. Це одна з перших соціальних ініціатив, і студенти навчаються створювати і реалізовувати їх у рамках університетського курсу.

Предмет має назву “Демократія:від теорії до практики”. Там, розповідає викладачка курсу Олександра Дворечинська, вони вчаться самостійно формувати список важливих громадських потреб. Далі - обирають найбільш актуальні. І потім - обов’язково беруться до їх реалізації.

Тема сміття була обрана не випадково. Адже студенти вважають цю проблему нагальною для Дніпра. Навіть на невеличкій вулиці Глобинській, що перетинає проспект Гагаріна, вже за 15 хвилин після початку акції назбирали 4 пакети з папером, картоном, скляними пляшками. Якийсь оригінал викинув просто на вулицю навіть… диванну подушку. 

Студенти у соцмережах закликали дніпрян допомогти їм прибрати біля парку. Втім, ніхто не відгукнувся.

“Ми вже зробили великий крок. По-перше, ми не чекали допомоги, і самі вийшли зробити щось корисне для нашого міста. По-друге, ми змогли долучити до цього ЗМІ. А отже, це побачать більше людей. І сподіваємося, візьмуть з нас приклад”, - розповіла студентка, учасниця акції Ярослава Ткаченко. 

Хлопці та дівчата не тільки навели лад, але й спеціально сортували сміття. Все це потім відвезли до пунктів прийому вторсировини. 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися