Меню
“Розчищати дороги від снігових заметів вийдуть приватні автівки”, - голова Дніпропетровської ОДА

“Розчищати дороги від снігових заметів вийдуть приватні автівки”, - голова Дніпропетровської ОДА

Очільнику області під час позачергового засідання техногенно-екологічної комісії з безпеки показали, як екстрені служби Дніпропетровщини готові до роботи взимку. Зокрема продемонстрували 30 одиниць спецтехніки — від інженерної та рятувальної до автодорожньої. 

Деяким екземплярам по 40-50 років.

Начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач заявив, що техніка, яку рятувальники останнім часом отримують від держави, не призначена для роботи в тяжких зимових умовах, а стара поступово виходить з ладу.

Всі, мабуть, були свідками, коли у нас щороку затори — фури стоять, легкові стоять… Ми звертаємось і до обласної державної адміністрації, і до наших дорожніх служб, щоб вони не були осторонь в таких випадках, коли потрібно займатися розтягуванням техніки”, - заявив Андрій Кульбач.

В свою чергу, голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко запевнив, що всі екстрені служби наразі забезпечені пальним. А якщо спецтехніки не буде вистачати, розчищати дороги від снігових заметів вийдуть приватні автівки.

Загалом на Дніпропетровщині взимку працюватиме 60 пунктів екстреної допомоги, а також 100 пунктів екстреної медичної допомоги.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися