Меню
Підгородняни можуть залишитись без маршрутки №235

Підгородняни можуть залишитись без маршрутки №235

Маршрутне таксі Дніпро-Підгородне їздить лише раз на дві години. Місцевих жителів не влаштовує такий графік. Через поганий стан дороги ще кілька років тому скоротили кількість машин на маршруті. Наразі перевізники «Північтранс» стверджують, що він взагалі нерентабельний і шкодить їхньому бізнесу.

Через погану дорогу транспорт часто ламається. Ремонтувати машини доводиться щомісяця.

«Ми не пішли з маршруту тільки тому, що ми пообіцяли мешканцям Підгородного. Але ж ви розумієте — це літній сезон, а взимку там їздити взагалі неможливо — там сама крига, машина там не проїде», — розповідає інженер АТП «Північтранс» Олександр Гончар. 

До найближчого транспорту йти більше двох кілометрів, розповідають місцеві, та сісти у них в час пік не на кінцевій станції майже неможливо.

«Це щільніше ніж оселедець в банці. Та ще далеко не факт, що маршрутка зупиниться і візьме тебе, якщо ти з дітьми», — жаліється підгороднянка Марія Кобзар.

У Підгороднянській міській раді також хочуть владнати транспортну проблему, та не мають змоги. Дорога, якою їздить маршрутка — не належить місту, вона у підпорядкуванні державного підприємства.

«Дорога — технологічна, перебуває на балансі Павлоградського управління водного господарства. Ми вже давно намагаємось забрати її у власність міста, та процес ще триває», — розповідає заступник міського голови м. Підгородне Микола Грибачов. 

Процес передачі, за словами чиновника, вже розпочали. Втім, він може тривати кілька років. Головне, що державне агентство водних ресурсів не чинить супротив цій передачі. Коли дорога все ж опиниться у власності міста Підгородного, з грошима на ремонт допомогти погодилась і обласна рада.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися