Меню
Нардеп про нові вимоги до підприємців: «Для тих, хто здійснює роздрібну торгівлю, нічого не зміниться»

Нардеп про нові вимоги до підприємців: «Для тих, хто здійснює роздрібну торгівлю, нічого не зміниться»

Про це Олександр Качура  заявив під час прямого ефіру соціально-політичного ток-шоу «Лінія захисту» на телеканалі D1, що був присвячений темі так званої фіксалізації бізнесу.

Нагадаємо, 20 вересня у Верховній Раді прийняли взаємопов'язані між собою закони "Про внесення змін до Закону України" Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг "щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг" (№ 1053-1) і "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг "(№ 1073). Підприємці по всій країні обурились новим вимогам.

У студії були представники різних сфер малого та середнього бізнесу, тому й питань до нардепа було багато.

«Я переконаний в тому, що підприємець – це найголовніша людина в країні. Тому що він платить податки, для того, щоб функціонували всі органи державної влади, ремонтувалися дороги і в нас працювали школи, де наші діти навчаються, щоб нас обороняли військовослужбовці», - сказав Олександр Качура.

З приводу «кошмарення» бізнесу, нардеп зазначив, що це не відповідає дійсності. Оскільки зараз створюється бюро фінансових розслідувань, ліквідується податкова міліція, департамент економічної злочинності при поліції, відділ «К» СБУ. Буде один єдиний орган досудового розслідування, який займатиметься економічними злочинами, а не «кошмаритиме» бізнес, як це було раніше.

Щодо обов’язкового встановлення касових апаратів, за словами Качури, кожен підприємець обирає, або користуватися смартфоном у вік цифрових технологій, або встановлювати касовий апарат для друку фіскальних чеків.

«Для підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю на базарах і т.д. для І групи, не передбачено діючим законодавством, проектом Закону і Законом, що вступив в силу, встановлення ніяких касових апаратів, ніяких додаткових програмних забезпечень не треба мати. Вони як торгували, так і будуть торгувати. Тому всі популістські залякування не відповідають дійсності», - запевнив нардеп.

Нагадаємо, що по всій країні, в тому числі й у Дніпрі, підприємці продовжують виходити на мітинги під гаслом «ЗА VETO». Вони вимагають від Президента ветувати ці закони та відправити на доопрацювання після зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися