Меню
На Дніпропетровщині почали працювати “кризові кімнати” для дітей, які стали жертвою або свідком злочину

На Дніпропетровщині почали працювати “кризові кімнати” для дітей, які стали жертвою або свідком злочину

Так звані “зелені кімнати” відкрили у Кам’янському та Дніпрі. У них створили комфортні умови для отримання свідчень дитини. Психолог працює в ігровій формі з дитиною, а слідчий у спеціальній кімнаті за непрозорим склом фіксує показання. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області.

Як зазначив начальник ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Огурченко, Дніпропетровщина стала першим в Україні регіоном, де поліція забезпечить повноцінну психологічну підтримку дітей під час ведення розслідування.

Кімнати створили, аби дитина не зазнавала додаткових психологічних травм. Приміщення обладнані яскравими кріслами,  столом для малювання піском. Також там є анатомічні ляльки, які допомагатимуть дітям розказати механізм злочину. Показання, задокументовані слідчим, можуть бути використані в суді як доказ.  

Запровадити “кризові кімнати” допомогли німецькі партнери. Працювати в них будуть поліцейські ювенальної превенції, слідчі та кваліфіковані психологи. У планах відкриття також у Кривому Розі. 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися