Меню
«Бездіяльність департаменту транспорту міськради Дніпра призвела до порушення законодавства» – Денис Селін

«Бездіяльність департаменту транспорту міськради Дніпра призвела до порушення законодавства» – Денис Селін

Під час третього ефіру соціально-політичного ток-шоу «Лінія захисту» у студії телеканалу D1 обговорювали, чи відбулась у Дніпрі остання реформа транспортної мережі, оголошена ще у 2017-му. З’ясували, що в місті вже три роки порушується законодавство.

Голова правління ГО «Платформа ГромКонтроль» Денис Селін переконаний, транспортною системою у Дніпрі керують вручну. Останній раз конкурси на перевезення пасажирів відбувались у 2013 та 2015 роках. Наразі, кому давати незаконний тимчасовий договір на три місяці, вирішують заступник мера або безпосередньо сам мер.

«У законодавстві прописано, що в нас немає тимчасових договорів. У нас мають проводитися конкурси. Коли ми кажемо про 38-й маршрут або інші, там чітко в договорах прописано, скільки і які автобуси мають їздити. І коли ми бачимо, що там не їздять великі автобуси, договори мають бути розірвані і після цього автоматично оголошений конкурс на цей маршрут, - зазначив Селін. - У нас три роки порушується законодавство і не оголошуються конкурси. У нас бездіяльність департаменту відбувається, і тому на багатьох маршрутах постійно проходять перевантажені машини і за це ніхто не несе відповідальність. Якщо б в нас два-три роки тому почались розриви договорів, і проводились би відкриті конкурси, те, що відбувається зараз, пройшло б раніше». 

Нагадаємо, наразі у Дніпрі 120 автобусних маршрутів поділяють між собою 17 приватних підприємств-перевізників.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися