Меню
Після скандалу із заступником мера відмінили новий тендер на вже відремонтовану вулицю Курчатова

Після скандалу із заступником мера відмінили новий тендер на вже відремонтовану вулицю Курчатова

Активісти зауважують: план реконструкції порушує українські державно-будівельні норми. Та в  департаменті благоустрою запевняють: цей проєкт відповідає всім стандартам.

На оновлену минулого року транспортну артерію міста – вулицю Курчатова – хотіли виділити ще 25 млн. грн. Новий тендер було оголошено нещодавно. Втім, після скандалу із заступником міського голови Михайлом Лисенком його раптово відмінили.

Рішення про виділення додаткових коштів до вже витрачених 125 мільйонів активісти називають неадекватним.

“В Івано-Франківську реконструкція подідних об’єктів такої самої довжини коштувала від 20 до 45 мільйонів, тому коли у нас роблять це за 125 і ще 25 хочуть додати, виникає питання про адекватність”, – наголосив керівник ГО “Громадський контроль” Денис Селін.

Додаються й питання до якості виконаних робіт. Адже чим довше містяни користуються “модернізованою” Курчатова, тим більше нарікань висловлюють у соцмережах. Вулиця незручна, а план реконструкції взагалі не продуманий. Високі бордюри, незручні пішохідні переходи, відсутність тіні, небезпечна велодоріжка та багато інших “сюрпризів”.

“Тут один переїзд, далі вулиці немає, там погана бруківка, жодних зручних з’їздів, потрібно стрибати через бордюри. А розмітка нанесена такою фарбою, яка майже стерлася”, – зазначив велосипедист Роман Корнєєв.

Про інклюзію на Курчатова взагалі не йдеться. Для маломобільних городян це справжня смуга перешкод. У ГО “Громадський контроль” кажуть: план реконструкції вулиці порушує українські державно-будівельні норми. Та й за витрачені кошти можна було відремонтувати щонайменьш три вулиці.

Втім, у департаменті благоустрою міськради мають іншу думку.

“За всі рішення проектувальник несе відповідальність, і ці проєктні рішення узгоджуються, проходять державну будівельну експертизу. У нас все це є”,- розповів начальник міського управління інфраструктури департаменту благоустрою Петро Шматченко.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися