Меню
Фермери Криничанської ОТГ мітингують

Фермери Криничанської ОТГ мітингують

Криворізьку трасу сьогодні перекривали жителі Криничанської об'єднаної територіальної громади. Кажуть, причина - у землі, на якій вони працювали. Її Держгеокадастр віддає іншим.

Люди розповідають, що мають законне право на постійне користування ділянками. А отже без їхнього відома ніхто розпоряджатися землею не може.

"1 вересня 2019 року ми дізналися через Держгеокадастр Дніпропетровської області, що наші землі вже здані в оренду іншій фірмі - "Жовте поле", - розповідає фермер Леонід Остапчук. - Це все сталося випадково. Люди зайшли на сайт Державного геокадастру і побачили, що їхніх ділянок уже не існує. Є загальна площа, і є новий кадастровий номер".

Фермери обурюються: на цій території в декого з них ще лишився врожай.

"На сьогодні ми зосталися без землі, - каже голова фермерського господарства Вадим Солоний. - Землю підготували для посіву озимої пшениці, а тут таке трапилося. Тепер не знаємо, що робити й куди звертатися. Усі тільки дивуються, як це могло статись, але відповіді ніхто не знає".

Люди попереджають, проблему так не полишать. Звертатимуться в поліцію та Держгеокадастр. А в Міністерства юстиції вимагатимуть скасування останніх реєстраційних даних по ділянках.

Читайте також: Небайдужий чоловік допоміг поліції виявити крадіїв кабелю

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися