Меню
У Дніпровській філармонії вперше пройшов концерт просто неба

У Дніпровській філармонії вперше пройшов концерт просто неба

На даху культурно-ділового центру "Менора" проходив концерт симфонічного оркестру Дніпровської філармонії. Вперше у форматі просто неба.

Аби подарувати це видовище городянам, для додаткових репетицій музиканти навіть скоротили свої традиційні літні відпустки. Концерти та фестивалі у форматі "open air" для Дніпра — не новина. Але такого дійства музичні гурмани ще не бачили. У серпневому вечірньому повітрі на даху Менори звучали самі вершки світової музичної класики — Штраус, Бізе, Чайковський, Прокоф’єв. Трек-лист підбирали, за словами музикантів, легкий і ненав’язливий. Що буде аншлаг, кажуть організатори, стало зрозумілим ще за півтора місяці до події. Довелося вирішувати питання із додатковими місцями та додруковувати квитки. А музиканти раніше вийшли із відпусток.

"Початок сезону — у вересні, але саме цього року ми зрозуміли, що є прекрасна локація на даху "Менори". Ми вирішили, що наш великий симфонічний оркестр здатен заграти з цієї сцени, і з цієї локації", — розповіла прес-редакторка Дніпровської філармонії Юлія Шуткіна.

Музиканти пообіцяли зробити такі концерти просто неба регулярними. Адже раніше в Дніпрі була поширена традиція оркестрових паркових концертів.

"Коли все на свіжому повітрі, і люди просто відпочивають. Концертний зал, він певним чином сковує", — каже диригент симфонічного оркестру Дніпровської філармонії Іван Чередниченко.

А свіже повітря розслабляє і дарує інші відчуття від знаних мелодій — діляться враженнями слухачі. Вони кілька разів викликали музикантів на біс. Наступним концертом симфонічний оркестр розпочне черговий сезон у філармонії. Прем’єру готують на 15 вересня.

Читайте також: Безвіз посеред Дніпра

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися