Меню
Студенти та викладачі Дніпровської політехніки кружляли на балу

Студенти та викладачі Дніпровської політехніки кружляли на балу

Без кришталевих туфельок, однак у вечірніх сукнях. Студенти, викладачі та випускники Дніпровської політехніки кружляли в танці на балу. Щорічно вже 15 років поспіль університет проводить святковий вечір для своїх учнів.

"Это всё выглядит как сказка, этот оркестр и люди в бальных нарядах. Я готовилась еще с зимы, шила платье, выбирала фасоны, ткани.Сегодня весь день готовилась",- розповідає учасниця балу Дар’я Литвиненко.

У святковому вечері можуть брати участь не лише студенти Дніпровської політехніки, а й випускники. Подружжя Дмитро та Юлія Щербінок танцюють у парі вже 8 років. Додають, для них бал став доленосним, адже на одному з них вони і познайомились

"Я преподавала на этом балу, то есть учила танцам и Дмитрий был моим учеником, так мы и познакомились. У нас на самом деле очень много пар получается после бала, приходят и с детками, продолжают наши традиции ",- каже Юлія.

Учасників готує професійний хореограф Дніпровського академічного театру опери та балету. У цьогорічній танцювальній програмі — полонез, віденський вальс, два повільних вальси, полька, танго та румба.

"5 месяцев мы с участниками репетируем, начинаем с февраля. Они не профессиональны, но приходят на репетиции с таким рвением и желанием, что все сложные движения, если они присутствуют в постановках, участники учат и в конце-концов у нас всё хорошо получается",- ділиться постановник балу Вадим Кощєєв.

Родзинкою, продовжує Вадим, стане повільний вальс від викладачів, які танцюють на студентському балу вперше.

Святковий вечір присвятили 120-тій річниці "Дніпровської політехніки".

Читайте також: На Дніпропетровщині визначили найкращих танцівників вальсу

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися