Меню
Лікарі попереджають: небезпечно пірнати у незнайомій місцевості

Лікарі попереджають: небезпечно пірнати у незнайомій місцевості

Найбільше клопоту для медиків у літній сезон завдають травми пірнальника. Про це розповів заступник головного лікаря з хірургічної допомоги ОКЛ ім. Мечникова Юрій Скребець.

Медик каже, літом рівень травматизму серед містян помітно зростає. Причина тому - підвищена фізична активність. Хтось грає у футбол, хтось катається на велосипедах. Але найнебезпечніше за словами лікаря заняття влітку - пірнання у незнайомих водоймах.

12 червня під час купання в річці 17-річний підліток пошкодив хребет. Парубок відпочивав з друзями в парку ім. Мершавцева в Кривому Розі. Він пірнув у річку й дістав перелом хребта і пошкодження шиї. Хлопця відправили на операцію в ОКЛ ім. Мечникова в Дніпрі.

"Люди, іноді не знаючи місцевості, пірнають, вдаряються об дно та отримують тяжкі ушкодження. Бувають тяжкі переломи хребта, іноді з розривом спинного мозку. Якщо порівняти їх з важкими пораненими, яких ми отримуємо з передової, то ми часто можемо врятувати пораненого в голову, або шию, але не можемо врятувати пірнальника", - розповів заступник головного лікаря з хірургічної допомоги ОКЛ ім. Мечникова Юрій Скребець.

Читайте також: На Дніпровщині сталося 17 нещасних випадків на воді

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися