Меню
​У Павлограді родину з трьома дітьми виселяють з квартири

​У Павлограді родину з трьома дітьми виселяють з квартири

Дітей віком від 10 місяців до 13 років разом батьками та бабусею викидають на вулицю. Черговий етап виселення з квартири на вул. Підгірній, 14, у Павлограді виконавча служба призначила на 10 червня цього року. Підстава — рішення апеляційного суду Дніпропетровської області на користь дніпрянина Тараса Ткаченка.

"Історія ця розпочалася у 2009 році, коли у голови нашої ГО "Надія" Людмили Говорової захворіла на тяжку форму анемії трирічна онука Катерина. Задля її порятунку Людмила взяла в борг у дніпрянина Тараса Ткаченка близько 60 тис. грн. І оформили це у нотаріуса як купівлю-продаж своєї квартири", - розповідає волонтерка ГО "Надія" Тетяна Спільник. - Тоді їй пообіцяли, що це буде фіктивна угода, своєрідна застава для займу, а коли вона поверне гроші, договір анулюють".

Людмила Говорова погасила всю суму боргу разом з відсотками — усього віддала біля 100 тис. грн. Проте у підсумку залишилась і без грошей, і без квартири.

Судова тяганина за єдине житло, що було в цій родині, тривала майже 8 років. Проте усі суди, в тому числі апеляційний, Людмила Говорова програла. Так і не вдалося довести, що договір був фіктивним.

Тепер надія лише на Павлоградський міський суд. Там намагаються доказати, що під час приватизації спірної квартири порушили права онуки Катерини. Вона була позбавлена права на приватизацію своєї частки житла. Детальніше про цю історію можна прочитати за посиланнями БЕГЕМОТ

 

 

Читайте також: У Дніпрі організували свято для дітей сиріт

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися