Меню
Перевізники знов вимагають підвищити ціни на проїзд

Перевізники знов вимагають підвищити ціни на проїзд

Два євро за проїзд — і містом ходитимуть новенькі маршрутки. Це обіцяють перевізники, якщо міськрада пристане на їхні вимоги. Але визнають: 60 гривень — сума для дніпрян непідйомна. Тому просять бодай 18.

На громадських слуханнях обрали чотирьох перевізників аби перевірити коректність розрахунку тарифів . У трьох із них знайшли суттєві недоліки в розрахунках.

“Ти починаєш дивитися розрахунки і там цифра 17, а коли ти вказуєш, що тут помилки, тариф виходить 7 або 9”, - каже Денис Селін, представник робочої групи з перевірки розрахунків перевізників.

Тож, від своїх максимальних вимог, після аргументів робочої групи, транспортникам довелося відмовитись.

“Минулого разу заявляли 18,70 грн і середній показник був 13 грн. Зараз максимальний це 16 грн, але середній знизився до 10 грн”, - відповідає Олександр Лещенко, заступник начальника міського управління транспорту.

Перевізники кажуть, хай там як, а підняттю цін альтернативи немає. Закон дозволяє їх переглядати, коли складові тарифу зросли на понад 10%. Крім цього, потрібно ще й підвищувати оплату праці водіїв, котрих катастрофічно не вистачає.

“Наші водії, на превеликий жаль, дуже люблять працювати в Європі, тому що там платять велику заробітну плату. Ми не можемо таку заробітну плату виплачувати. Ми працюємо в нуль”, - Лариса Новікова директорка АТП 11231

Результати громадських слухань чиновники обіцяють врахувати під час підготовки проектів сесійних рішень. Очікується, що вартість проїзду на більшості маршрутів зросте до 8 грн, а в автобусах, що перевозять пасажирів в Таромське - до 12 грн.

 

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися