Меню
У Дніпрі рятувальники визволили «замуроване» у стіну кошеня

У Дніпрі рятувальники визволили «замуроване» у стіну кошеня

Надзвичайникам довелося вирізати отвір у гіпсокартоні, щоб звільнити тварину з пастки. А пухнастик отримав не лише спасіння, а ще й хазяїна. Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Незвичний виклик надійшов до Служби порятунку від працівників однієї зі шкіл Дніпра. Педагоги просили допомогти врятувати кошеня, але спочатку його треба було відшукати. Адже було чутно, як нявчить тваринка, але незрозуміло, де вона знаходиться.

Простукавши нове гіпсокартонне перекриття, встановлене у коридорі школи, рятувальники дійшли висновку, що під час ремонту будівельники десь залишили отвір, через який пухнастик і потрапив між капітальною стіною та гіпсокартоном.

«З дозволу освітян надзвичайники за допомогою шанцевого інструменту вирізали отвір у стіні та дістали маленького з проміжку гіпсокартонного перекриття», — повідомляють у ДСНС.

«В`язнем» виявилося зовсім крихітне чорне кошеня — таке чарівне, що один з представників школи, який намагався допомогти рятувальникам, не встояв і забрав пухнастого додому.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися