Меню
У заповіднику Павлоградського хімічного заводу народилося зубреня

У заповіднику Павлоградського хімічного заводу народилося зубреня

У стаді бізонів, які мешкають на території заповіднику Павлоградського хімзаводу, з'явилася дівчинка. Це вже сьома особина у родині парнокопитних. Про це журналістам каналу «D1» стало відомо з місця подій.

Телятко, яке народилося четвертого червня, абсолютно здорове, відзначають працівники підприємства. Дівчинка вже впевнено почувається серед своїх сородичів, але ім’я їй ще не дали.

Декілька років тому у зоозону хімзаводу завезли пару зубрів, згодом їхня родина розширилася вже до семи особин.

«Ми спостерігаємо, чим вони хворіють. І чи хворіють взагалі. Спостерігаємо за їхнім станом. І це дозволяє нам розуміти, що наше ракетне паливо, яке ми виробляємо, не впливає на них. Бізонів тут стадо — 7 особин, диких кабанів вже майже сотня, оленів — до 200. І до того ж, вони, хоч і живуть у диких умовах, людей абсолютно не бояться», — розповів генеральний директор підприємства Леонід Шиман.

Зоозону створили на території ПХК 18 років тому. На сьогодні крім зубрів тут мешкають козулі, дикі кабани, коні Пржевальського, гірські козли, фазани та куріпки. Заповідник є біоіндикатором, який свідчить про сприятливу екологічну ситуацію на підприємстві.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися