Меню
Відпочивальника з Дніпра віднесло у море майже на кілометр

Відпочивальника з Дніпра віднесло у море майже на кілометр

Чоловіка на надувному матраці «ловили» фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ ДСНС у Запорізькій області.

На Азові розпочався сезон рятування відпочивальників на матрацах. Кожного року курортників закликають бути уважними під час купання на цих плавзасобах, адже хвилі легко несуть їх по воді і можуть віднести у відкрите море. Але кожного літа у аварійно-рятувальних загонів на Азовському морі багато роботи. Так 29 червня фахівцям окремого поста рятувальників, що розташований у Кирилівці, довелося пливти у відкрите море за відпочивальником, якого віднесло на 700 метрів. Врятований виявився 23-річний мешканцем Дніпра, його неушкодженим доставили на берег разом з матрацем.

Надзвичайники вкотре закликають не нехтувати правилами безпеки на воді та нагадують, що надувний матрац не є малим плавзасобом і не призначений для плавання за межами пляжів і зон відпочинку. До того ж, напрямок вітру може різко і швидко змінюватися, внаслідок чого людей на матрацах дуже швидко відносить у море. Пошуки в таких випадках ускладнені через невеликі габарити «плавзасобів» і відсутність у людей, котрі потрапили в біду, жодних сигнальних і розпізнавальних засобів.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися