Меню
Дніпро наближається до «жовтої» зони

Дніпро наближається до «жовтої» зони

Місто опинилося на межі переходу із «зеленої» до «жовтої». Захворюваність наразі складає 37.42 на 100 тисяч населення. Залишилось всього 2 відсотки до 40, попереджає директор департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

На сьогодні у Дніпрі спостерігається тенденція збільшення кількості нових випадків захворювання. Таку статистику пов’язують із внутрішньою міграцією населення, літнім відпочинком, недотриманням карантинних норм.
«За останні два тижні захворюваність в області збільшилась в 10 разів! Кожен випадок дає ще 4 контактні особи», — наголошує Валерій Сердюк.
Наразі в області є 3339 місць для потенційних хворих на COVID.

Щодо переходу до «жовтої» зони, він відбувається, якщо 5 днів поспіль змінюються показники захворювань. При цьому завантаженість лікарняних ліжок на рівні від 5% до 50%.
Якщо місто опиниться у «жовтій» зоні, забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. До того ж, зберігаються усі обмеження «зеленої» зони.

">

 

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися