Меню
Шахтарський страйк у Кривому Розі: під землею залишаються 262 гірники

Шахтарський страйк у Кривому Розі: під землею залишаються 262 гірники

На 9 вересня заплановані перемовини між делегацією протестувальників та представниками адміністрації Криворізького залізорудного комбінату. Шахтарів підтримують учасники мітингу, який зібрався біля адмінбудівлі КЗРК, повідомляє на своїй сторінці в соцмережі голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

У Кривому Розі частина страйкуючих під землею шахтарів піднялася на поверхню — наразі з 393 робітників залишається 262. 30 гірників — на шахті «Жовтнева», 86 — на «Батьківщині», 57 — на «Тернівській», 89 — на «Гвардійській».

На 9 вересня заплановані перемовини між делегацією протестувальників та представниками адміністрації підприємства.Серед вимог протестувальників: підвищення зарплати, звільнення менеджменту, який заганяє підприємство у кризу, повернення пільгового стажу за списками 1,2, проведення атестації, відповідно до вимог законодавства.

Михайло Волинець, який зараз перебуває у Кривому Розі, зазначає, що на засіданні уряду 9 вересня буде винесене питання щодо проведення перевірки дотримання умов праці на КЗРК. А сам він готує звернення до спільного органу роботодавців, аби залучити їх до конфлікту на підприємстві. Щодо можливості впливу на власників компанії, які досі відсторонено спостерігають за поглибленням кризової ситуації.

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися