Календар

Про нас

Д1 регіональний телеканал з абсолютно новою ідеологією. Ми працюємо над створенням першого в області інформаційного мульти-платформного засобу масової інформації. Нова студія, у самому центрі міста, надає настільки широкі можливості для мовлення, яких, без перебільшення, не має жоден з місцевих каналів. Ми робимо ставку на прямоефірні інтерактивні проекти і хочемо, щоб кожен глядач знайшов у нас для себе щось цікаве, важливе і актуальне. В ефірі є дитячі, культурно-мистецькі та спортивні проекти. А ще проекти розслідувань та ток-шоу. Інформаційний департамент телеканалу, виробляє шість випусків новин на добу. Вони виходять у прямому ефірі, що є запорукою того, що наші глядачі отримують найсвіжішу та найактуальнішу інформацію та можуть спостерігати за розвитком подій. Телеканал Д1 має амбітні плани та усі можливості для того, щоб стати найпотужнішим ЗМІ у регіоні та заслужити довіру глядача.

Команда

D1 — це близько сотні журналістів, операторів, режисерів, відео-інженерів та техніків. Разом це молода амбіційна команда, налаштована на створення якісного сучасного телебачення. Серед нас як досвідчені журналісти, так і молоді спеціалісти. Ми постійно вдосконалюємось, прагнемо якнайкраще опанувати усі тонкощі професії. Технічна складова нашої команди без перебільшення найпотужніша у регіоні.

Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News
Телерадіокомпанія D1 News

Можливості

Телеканал Д1 має новітній апаратно-студійний блок (АСБ). Серцем комплексу є відеоконсоль відомого у світовому телебаченні бренду ROSS Video. Вона може одночасно приймати до 36 вхідних сигналів з роздільною здатністю Full HD і дозволяє робити корекцію кольору на кожному вході в режимі реального часу. Це дозволяє приймати та корегувати ті сигнали, до джерел яких немає фізичного доступу (стрім, включення сторонніх каналів, сигнал з мобільних камер). Для приймання зовнішніх сигналів та видачі відео в АСБ є сучасний PLAYOUT на базі ПЗ vMix що дозволяє миттєво видати в ефір будь-який контент, будь то стрім чи відеосторінка з інтернету. Для зв’язку з людьми поза межами студії на телеканалі є професійна система NewTek TalkShow, яка дозволяє одночасно приймати 4 скайп розмови.

Структура власності

Завантажити файл

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися