D1 News > О нас

О нас


Д1 регіональний телеканал з абсолютно новою ідеологією.  Ми працюємо над  створенням першого в області   інформаційного  мульти-платформного засобу масової інформації. Нова студія,  у самому центрі міста, надає настільки широкі  можливості для мовлення, яких, без перебільшення, не має  жоден з місцевих каналів.   Ми робимо ставку на прямоефірні інтерактивні проекти і хочемо, щоб кожен глядач знайшов у нас для себе щось цікаве, важливе і актуальне.

В ефірі є дитячі, культурно-мистецькі та спортивні проекти. А ще проекти розслідувань та ток-шоу.

Інформаційний департамент телеканалу, виробляє шість випусків новин на добу. Вони  виходять у прямому ефірі, що є запорукою того, що наші глядачі отримують найсвіжішу та найактуальнішу інформацію та можуть спостерігати за розвитком подій.

Телеканал Д1 має амбітні плани та усі можливості для того, щоб  стати найпотужнішим ЗМІ у регіоні та заслужити довіру глядача.

КОМАНДА

D1 — це близько сотні журналістів, операторів, режисерів, відео-інженерів та техніків. Разом це молода амбіційна команда, налаштована на створення якісного сучасного телебачення. Серед нас як досвідчені журналісти, так і молоді спеціалісти. Ми постійно вдосконалюємось, прагнемо як найкраще опанувати усі тонкощі професії. Технічна складова нашої команди без перебільшення найпотужніша у регіоні.

 

ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Телеканал Д1 має новітній апаратно-студійний блок (АСБ). Серцем комплексу є відеоконсоль відомого у світовому телебаченні бренду ROSS Video. Вона  може одночасно приймати до 36 вхідних сигналів з роздільною здатністю Full HD і дозволяє робити корекцію кольору на кожному вході в режимі реального часу. Це дозволяє приймати та корегувати ті сигнали, до джерел яких немає фізичного доступу (стрім, включення сторонніх каналів, сигнал з мобільних камер).

Для приймання зовнішніх сигналів та видачі відео в АСБ є сучасний PLAYOUT на базі ПЗ vMix що дозволяє миттєво видати в ефір будь-який контент, будь то стрім чи відеосторінка з інтернету.

Для зв’язку з людьми поза межами студії на телеканалі є професійна система NewTek TalkShow, яка дозволяє одночасно приймати 4 скайп розмови.

Роль графічного оформлення ефіру відведена сучасній двоканальній титрувальній системі CharacterWorks. Як декорації у студії використовується новітній LED екран розміром 9х3 метри з кроком пікселя 2,5 мм. Керування цією відеостіною здійснюється за допомогою комп’ютера на базі процесора intel i9, що дозволяє у режимі реального часу компонувати 4 live джерела сигналу та графічне оформлення.

У великій студії працюють 6 роботизованих камер SONY-BRC800, в малій — 4 камери BlackMagic. Також по всій території телеканалу працює радіокамера на базі радіоканалу Teradek Bolt 1000. А вигідна географічна позиція телеканалу, на 18 поверсі, зробила можливим запускати коптер Phantom 4 pro+ майже над усім середмістям та видавати відео з нього в прямий ефір без затримки.

Для вирішення будь яких художніх завдань у студіях, вони обладнанні світлом компанії ARRI серії SkyPanel, що вважається найкращім у світі у сфері телебачення та кіно.

Дві мобільні камери AviWest та комплект супутникового інтернету з антеною на авто, яка налаштовується автоматично, дають можливість, фактично, в режимі реального часу, видавати в ефір будь-які події , що відбуваються в регіоні. Для запису відео використовується 4 мультиформатні пости запису.

Керування звуком відведено консолі AllenHeath SQ7, а мікрофонні системи світових брендів Sennheiser та Countryman дозволяють найкращім чином передавати звук ведучих та гостей студії.

Ефірна апаратна, збудована на базі Турецької системи EMC, що містить основний та резервний сервер мовлення, титрувальну станцію та систему моніторингу та керування ефіром, аудіо обробляє процесор Axel. Також є можливість працювати через відеоконсоль Blacmagick 2ME, а для гнучкості й резервування усі пристрої ефірної АП скомутовані через матрицю 40×40. Для кодування сигналу на телеканалі є два 4-канальні кодери PBI та кодер Matrox Monarh HDX, а для роздачі потоків на провайдери та іншим ТК, Д1 володіє власним сервером що розташований у провайдера і має 2 Гбит/с інтерфейс зв’язку зі світом.

 

Не менш важливою є мережева інфраструктура каналу, вона побудована на обладнанні Aruba і на сьогодні має пропускну здатність в ядрі 40 Гбит/с, це дозволяє двом системам зберігання даних по 60Тб та користувачам обмінюватися трафіком на швидкості 1 Гбит/с навіть при одночасному використанні, та без перешкод працювати сучасним технологіям NDI та Dante, які активно використовуються в телебаченні і стають дедалі популярнішими.

ПРОГРАМНА КОНЦЕПЦІЯ

Д1 телеканал для широкої аудиторії. Попри те, що основою концепції є інформаційні програми, ми врахували інтереси глядачів різної статі, віку, професійних та соціальних груп. Саме тому, телеканал не відмовляється, а навпаки, робить акцент, на програмах освітнього, дитячого, культурного спрямування. Корисну та пізнавальну інформацію серед наших програм знайдуть дорослі  і малі, представники різних релігійних конфесій, любителі спорту і музики, чоловіки і жінки, підлітки і люди поважного віку. В ефірі Д1 демонструються найякісніші документальні фільми про природу, науку,  історію України та світу.  А для малечі ми приготували яскраві мультфільми від вітчизняних та найкращих світових виробників мультфільмів!

 • Календарь

  Лютий 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Січ    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  242526272829