D1 News > Новини > Твій регіон > Під ветеринарний центр у Дніпрі підкинули беззахисних цуценят

Під ветеринарний центр у Дніпрі підкинули беззахисних цуценят

Новини
15 Листопада 2019, 11:00

Шестеро підкидьків знайшли вранці під своїми дверима співробітники ветеринарної клініки. Замерзнути песикам, яким немає ще й місяця, лікарі, звісно, не дали. Тепер шукають знайдам родини, але не тільки.

Лікар ветеринарної медицини Роман Бібленко розповідає, зранку приїхав на роботу та затримався на вулиці, щоб поспілкуватися зі знайомим.

Я звернув увагу, що під’їхала машина та пішов приймати тварину, яку привезли до нашого центру. Через 2 години виходжу, а під воротами коробка з цуценятами”, – каже ветеринар.

Камери спостереження зафіксували момент, коли коробку з “живим наповненням” витягують з іномарки та залишають під парканом.

Чоловік поїхав так швидко, що навіть двері на ходу закривав”, – зауважив Роман Бібленко.

За дві години, поки цуценята були на вулиці, вони мали усі шанси загинути. Або від холоду, адже навіть плюсова температура для такої малечі може бути небезпечною, або ж під колесами транспорту, якби вибралися з коробки. 

Ветеринарний лікар Інга Васьковська каже, випадки, коли ветклінікам підкидають тварин, десятками фіксують по всьому місту. Безпорадними підкидьків лікарі не залишають, проте наголошують, що робити так не треба.

Вони займають ті місця у стаціонарному відділені та у відділені інтенсивної терапії, які можуть знадобитися тваринам, які потребують невідкладної допомоги. Адже ми займаємося безпосередньо лікуванням тварин і нам дуже важко переключатися на інші спеціалізації”, – пояснює Інга Васьковська.

Тож, лікарі радять вирішувати проблему цивілізовано, звертаючись до волонтерів, контактами яких можуть поділитися.

Зоозахисники погоджуються з раціональним підходом до існуючих труднощів. 

“Волонтери завжди відкриті, завжди говорять, що існує пільгова стерилізація. Якщо ж дотягли до моменту, коли тварина принесла приплід, можна спробувати роздати малечу самостійно. Гарно сфотографувати та розмістити на різних інтернет та оффлайн ресурсах”, – каже зоозахисниця Ольга Дріжан.

До речі, буквально наступного дня до клініки принесли ще одне цуценя. Відтак лікарям доведеться прилаштовувати вже сімох тварин.

Опубліковано: 15 Листопад, 11:00
Канал D1
 • Календарь

  Січень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Гру    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031