Календар

Продовжуються суди по справі екс-голови Підгородного

Твій регіон
1 хв на читання

Протистояння очільниці Підгороднього Галини Кузьменко та депутатського корпусу триває. Тепер вже — в Апеляційному суді. Нагадаємо, в кінці 2018-го депутати звинуватили міську голову у нецільовому використанні бюджетних коштів. На підставі того, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження, зняли її з посади.

https://youtu.be/J1JlGvhJLE0

Судова тяганина розпочалася через начебто фінансові махінації з закупівлею вікон у Підгороднянську школу №2. Міській голові частина депутатів дорікнула нецільовим використанням коштів. Хоча рішення про перерозподіл грошей самі ж і ухвалили на сесії міської ради.

Першим кримінальну справу розглядав Дніпропетровський районний суд, який визнав Галину Кузьменко винною, оштрафував та заборонив обіймати керівні посади впродовж трьох років.

“Ця справа була не повністю розслідувана. Суддя не повністю прислухався до того, що просили мої захисники, кого викликати, кого допитати”, - розповдає екс-голова Підгороднянської міської ради, Галина Кузьменко.

Тепер свої права жінка боронить в Апеляційному суді. Там позов Галини Кузьменко задовольнили, хоча й частково. Направили справу на розгляд у суді першої інстанції.

Тим часом, вже за рік спливає термін повноважень Галини Кузьменко. Проте, сама жінка зізнається, її головною метою є не посада, а зняття з себе безпідставних та несправедливих обвинувачень.

Читайте також: Зеленський сплатить штраф у розмірі 1234 гривні

Більше новин, що стосуються подій у регіоні, шукайте в розділі Твій регіон.

Інші новини

Показати всі
1 хв на читання

Один з радників начальника поліції Дніпропетровщини затриманий на хабарі

2 хв на читання

Велосипедисти з декількох регіонів України змагалися у дніпровському парку «Зелений гай»

1 хв на читання

Криворізькі нацгвардійці вчилися відбивати повітряну атаку

1 хв на читання

Кримінальні провадження проти Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова закрили за терміном давності

Показати всі

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися