Календар

Танцюристи з Кривого Рогу опинилися під замком у гуртожитку в Ухані

Двадцять українців, які за контрактом працювали у великому місцевому парку розваг та мали найближчим часом повернутися додому, благають евакуювати їх в Україну. Про це повідомляє ВВС NEWS Україна.

Контракт вже закінчувався, коли в Ухані сплахнув коронавірус. 20 танцюристів, серед яких і молодь із Кривого Рогу, опинилися просто заручниками цієї біди. Коли у місті запровадили карантин, парк розваг зачинили, а потім зачинили й українських артистів, замкнувши їх у гуртожитку. 

«Нам спочатку сказали просто залишатися в гуртожитку. Потім гуртожиток взагалі закрили. Іноді випускають вийти за продуктами, але магазини навколо теж закриті. Їжі у нас мало, годують раз на день погано», —розповіла ВВС одна з криворізьких танцюристок Вікторія Рудько. 

За словами дівчини, військові патрулі перевіряють, щоб ніхто нікуди не виходив, люди уникають один одного. Та найнеприємніше те, що українці почуваються покинутими. Звістка про евакуацію 11 лютого дала надію на повернення, танцюристи зібрали речі, підписали згоду на карантин в Україні, по кілька раз на день дзвонили в посольство. Та чули одну й ту саму відповідь — ніхто не знає, коли відбудеться евакуація.

Українці обурені: всі інші країни забрали своїх громадян, а про них держава ніби забула.

Наразі евакуація, як повідомляє Міністерство охорони здоров`я, запланована на 18 лютого. Та чи відбудеться? МОЗ звітує, що треба «добре підготуватися», що МЗС спілкується зі своїми громадянами в чаті, що на борт літака потраплять тільки пасажири без симптомів захворювання. Тим часом, ситуація в Ухані тільки погіршується, а замкнені у гуртожитку танцюристи переймаються питанням: а що буде, якщо вони захворіють, не дочекавшись евакуації?

Більше новин, що стосуються подій в Україні, шукайте в розділі Твій регіон.

Більше новин, що стосуються суспільних подій у регіоні та в Україні, шукайте в розділі Україна.

Більше новин, що стосуються подій у регіоні, шукайте в розділі Суспільство.

Інші новини

Показати всі
1 хв на читання

Денис Лукашов - найкращий асистент збірної України з баскетболу

3 хв на читання

Рішення сесії як старт передвиборчої кампанії: що чекає на Дніпро у найближчі пів року

2 хв на читання

Скандал навколо КП «Ритуальні послуги» триває

1 хв на читання

Укрзалізниця підготувала спецприміщення на вокзалах для ізоляції хворих

Показати всі

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися