D1 News > Новини > Твій регіон > У Дніпрі понад 400 молодих людей обговорять відкриту владу

У Дніпрі понад 400 молодих людей обговорять відкриту владу

Новини
28 Серпня 2019, 17:12

Форум “Молодь Дніпра-2019” пройде 7 вересня у приміщенні міської ради. Подібний захід проводять втретє. Цього разу темою для обговорення стане “Відкрита влада”.

Форум_

 • Протягом дня молодь працюватиме у секціях з експертами. Вони шукатимуть оптимальні рішення у п’яти напрямах:
  digital (СММ, медіа і медіа-грамотність, діджиталізація, молодіжні медіа, розробка особистісного бренда та бренда компанії);
 • вибір і маніпуляції (політичні технології, маніпуляції, вибори, аналітичне мислення);
 • безвіз (можливості та гранти для молоді, туризм у Дніпрі, інфраструктура міста);
 • ринкові відносини (бізнес, мотивація, ініціативи, творчість, приклади вдалих стартапів);
 • відкрита влада (механізми взаємодії громадськості та органів місцевого самоврядування).

Серед цьогорічних учасників будуть студенти, школярі, представники різних молодіжних громадських організацій з різних міст України. Долучитися до форуму може кожен охочий.

Організатори зазначають, що завдяки тісній співпраці з місцевою владою та профільними департаментами напрацювання та ідеї молоді мають шанс на втілення. Серед таких – вже створений Молодіжний центр, впровадження проєкт “Шкільна рада самоврядування”.

“Дуже важливо, що під час таких заходів думки, ідеї, ініціативи молоді не залишаються просто на папері, а дійсно знаходять відгук у керівництва міста. Тобто нас, молодь, чують, до нас дослухаються. Кожен проєкт у рамках молодіжної політики ініційований саме молоддю і реалізовується у співпраці з міською владою, а не навпаки, коли, як то кажуть, спускається згори. Найголовніше – це прямий контакт, діалог і неймовірна швидкість у прийнятті саме тих рішень, які необхідні молоді”, – зазначив учасник торішніх форумів, член центру соціального захисту Молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер.

Реєстрація на форум триває. Подати заявку на участь можна на сторінці управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради у соціальній мережі “Facebook”.

Читайте також: У Дніпрі відбувся Міжнародний форум “Праведники народів світу”

Опубліковано: 28 Серпень, 17:12
Канал D1
 • Календарь

  Лютий 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Січ    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  242526272829