Календар

У Дніпрі завершився чемпіонат міста з плавання

СпортТвій регіон
2 хв на читання

Міський чемпіонат з плавання пройшов серед спортсменів 2003-2004 років народження і молодше. У змаганнях взяли участь 560 учасників — представники майже усіх профільних спортивних шкіл та клубів міста. Дванадцять видів програми і 192 розіграних комплекти нагород.

https://youtu.be/9YUCTDjbgDw

Аби забезпечити розвиток місцевого плавання, чемпіонат зробили масовим та максимально насиченим.

“У нас присутні практично всі види олімпійської програми, окрім однієї дистанції 1500 метрів — вільний стиль”, - каже головний суддя Олександр Кулик.

Восьмикласника Олексія Муху у три роки до басейна вперше привів батько, чемпіон України з плавання. Відтоді хлопець завзято тренується. І на міських змаганнях показує досить непогані результати.

“Суперників було близько шістнадцяти. Я зайняв перше місце, пропливши дистанцію за дві хвилини сорок сім секунд і сімдесят дев'ять сотих”, - каже хлопець.

Усі результати спортсменів можна відслідковувати онлайн завдяки Дмитру Фенозі. Чотири роки тому чоловік привів доньку на плавання. Педантично фіксував її спортивні успіхи. Тоді у нього й виникла ідея створити комп'ютерну систему автоматизованого звітування. Донька Дмитра вже не займається плаванням. А її батько тепер — суддя та секретар на багатьох турнірах.

“Будь-хто з батьків, зайшовши на сайт, може бачити результати своєї дитини, стартові протоколи, які він виконав розряди, яке отримав поліпшення”, - каже ІТ-спеціаліст Дмитро Фенога.

За словами чоловіка, його програма не поступається кращим світовим аналогам. А у Дніпрі за час проведення змагань допомогла зафіксувати результати майже 600 спортсменів.

Читйате також: Карколомна перемога СК “Прометей”

Більше новин, що стосуються подій у регіоні, шукайте в розділі Спорт.

Більше новин, що стосуються спортивних подій у регіоні та в Україні, шукайте в розділі Твій регіон.

Інші новини

Показати всі
1 хв на читання

Один з радників начальника поліції Дніпропетровщини затриманий на хабарі

2 хв на читання

Велосипедисти з декількох регіонів України змагалися у дніпровському парку «Зелений гай»

1 хв на читання

Криворізькі нацгвардійці вчилися відбивати повітряну атаку

1 хв на читання

Кримінальні провадження проти Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова закрили за терміном давності

Показати всі

Підпишіться на актуальні новини

Пiдписатися